Моќни

Производи на страна:
Страна 1 од 2
ZQ50A4 L2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZQ50A4L2
Насочувачка Диода, 400V, 50A, Анода, Press-Fit
188 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ZQ50K4 L2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZQ50K4L2
Насочувачка Диода, 400V, 50A, Катода, Press-Fit
188 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
25F120-IR
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
709 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSI 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSI17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
645 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BYX96/1200-PHI
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 30A , DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
945 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6FR120-IR
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 6A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
614 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 75-12B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS75-12B
Насочувачка Диода, 1200V, 110A , DO_203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
2.230 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
W0508 SA080
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508SA080
Насочувачка Диода, 800V, 508A, W23, Анода Штрафење
5.175 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSA 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA75-16B
Насочувачка Диода, 1600V, 110A , DO-203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
3.832 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SW12PHN 400S
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 628A, DO-205, Анода Штрафење
2.499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSAI 35-18A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSAI35-18A
Насочувачка Диода, 1800V, 49A, DO-203AB / DO-5(M6), Анода Штрафење
2.166 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA 40-1400
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: INRA40-14

Насочувачка Диода, 1400V, 40A, DO-203AB / DO-5(M6), Анода Штрафење

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSAI 17-16A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSAI17-16A
Насочувачка Диода, 1600V, 25A, DO-203AA / DO-4(M5), Анода Штрафење
991 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA300R08
Насочувачка Диода, 800V, 300A , DO-205AB, Катода Штрафење
1.619 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.