Шотки

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BAT85.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BAT85-DC
Шотки Диода, 200 mA, 30 V, DO-35
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5822
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5822RLG
Шотки Диода, 3 A, 40 V, DO-201
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5819
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5819
Шотки Диода, 1 A, 40 V, DO-41
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBR1545CT.
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 15 A, 45 V, TO-220
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBR4045PT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 40 A, 45 V, TO-3P
213 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DSS 16-01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSS16-01A
Шотки Диода, 16A, 100V, TO-220
127 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSSK 50-01A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSSK50-01A ROHS
Шотки Диода, 50 A, 100 V, TO-247
681 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SB560
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SB560_AY_10001
Шотки Диода, 5 A, 60 V, DO-201
18 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBRS320T3-MOT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 3 A, 20 V, SMC
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBRS340T3-MOT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 3 A, 40 V, SMC
24 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MB315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB315_R1_10001 ROHS
Шотки Диода, 3 A, 150 V, DO-214
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-40CPQ060PBF
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 40 A, 60 V, Дупла, Заедничка Катода, TO-247
533 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MBR1560CT
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 15 A, 60 V, TO-220
131 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SCS306AH
Брзо инфо
(0)
Шотки Диода, 6 A, 650 V, TO-220
299 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SS310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SS310-DO214AA-HT
Шотки Диода, 3 A, 100 V, SMC
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.