Бидирекционални

Производи на страна:
Страна 1 од 2
1.5KE400CA.
Брзо инфо
(0)

ТВС Диода, Бидирекционална, 342 V, 1.5 kW, DO-201

35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE220CA.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 188 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE150CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE150CA
ТВС Диода, Бидирекционална, 128 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P4KE200CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 171 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P4KE39CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 33.3 V, 400 W, DO-41
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE100C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE100C
ТВС Диода, Бидирекционална, 81 V, 1.5 kW, DO-201
52 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE180C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE180CA-E3 ROHS
ТВС Диода, Бидирекционална, 146 V, 1.5 kW, DO-201
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE20CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE20CA-TKS
ТВС Диода, Бидирекционална, 17.1 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE24CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 20.5 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE16CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE16CA_AY_10001
ТВС Диода, Бидирекционална, 13.6 V, 1.5 kW, DO-201
74 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE300CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 256 V, 1.5 kW, DO-201
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
P6KE24C
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 19.4 V, 600 W, DO-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE10CA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE10CA
ТВС Диода, Бидирекционална, 8.55 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE9.1C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE9.1C
ТВС Диода, Бидирекционална, 7.3 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BZW04-17B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-17B
ТВС Диода, Бидирекционална, 17.1 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.