Зенер Диоди

Производи на страна:
Страна 1 од 10
1N5365B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5365B-SEM
Зенер Диода , 36V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5351B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5351B
Зенер Диода , 14V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.3W 2V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 2V, 0.3W, SC-76
34 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
0.4W 100V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 100V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 10V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV79C10V=BZX55C10V
Зенер Диода, 10V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C12_AY_10001
Зенер Диода, 12V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 13V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C13-HT
Зенер Диода, 13V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 15V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZMM55C15-PNJ ROHS
Зенер Диода, 15V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 180V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 180V, 0.4W, DO-35
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 18V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C18-PNJ ROHS
Зенер Диода, 18V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 11V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C11=BZX79C11
Зенер Диода, 11V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 20V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD 0.4W 20V
Зенер Диода, 20V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZMM55C24-PNJ ROHS
Зенер Диода, 24V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 27V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZMM55C27-PNJ ROHS
Зенер Диода, 27V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 2V4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C2V4_AY_10001 ROHS
Зенер Диода, 2.4V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.