Линеарни кола

Производи на страна:
Страна 1 од 46
MAX3055ASD
Брзо инфо
(0)

CAN Tрансивер, 1, 1, 4.75 V, 5.25 V, NSOIC-14

330 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ICL7660SCPA.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ICL7660SCPAZ ROHS
Напонски Конвертор, 5 V, -5 V/5 V, DIP-8
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AP
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, DIP-8
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MC33063AD
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 3 V до 40 V, 1.5 V, SMD-8
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPS62200DBVT
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 6 V, 0.7 V до 6 V, 0.3 A
155 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
R-7812-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 15 V до 32 V, 12 V, 0.5 A
930 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
R-78E5.0-0.5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 7 V до 28 V, 5 V, 0.5 A
430 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LT3460ES5
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 2.5 V до 16 V, 1.2 V до 36 V, 0.18 A
340 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RD2412D
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 24 V, 12 V, 0.116 A
1.710 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MEW-DCW12A-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DCW12A-12
Напонски Конвертор, 9 V до 18 V, 12 V, 0.5 A
2.475 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TES 1-0513
Брзо инфо
(0)
Напонски Конвертор, 4.5 V до 5.5 V, 15 V, 65 mA
444 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MP1495D
Брзо инфо
(0)

Напонски Конвертор, 4.5 V до 16 V, 0.8 до 15.2 V, SMD-8

230 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MP2315D
Брзо инфо
(0)

Напонски Конвертор, 4.5 V до 24 V, 0.8 до 22.8 V, 3 A, 500kHz, SMD-8

295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3915N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3915N
LED Погонувач, 3 V to 25 V, 30 mA, DIP-18
158 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LM3914N-NSC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM3914N
LED Погонувач, 25 V, 30 mA, DIP-18
129 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.