Кредитни картички

Print this pageseparatorSmaller textspacertextp

*Платежните трансакции во Македонија се извршуваат преку системот на Стопанска банка кој е овозможен и подржан од CaSys International, реноминирана компанија за картични трансакции.

Користете ги следните картички: Master I Visa

*Платежните трансакции надвор од Македонија се подржани од 2Checkout сервисот за електронски плаќања. 2Checkout работи со сите картички за електронски плаќања како и PayPal. 

Користете ги оние картички кои најмногу Ви одговараат!

 

 

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.