Дигитални кола

Производи на страна:
Страна 2 од 39
MCP3001-I/SN
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 10 Bit, 200 kSPS, Псевдо Диференцијал, Сериски, Единечен, 2.7 V, SOIC-8
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA8708A-PHI
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, Аналоген Влезен Интерфејс за Видео, DIP-28
742 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TDA8703T-PHI
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, Голема Брзина, SMD-24
558 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TLC7135CDW
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Дисплеј, 4.5 Цифри, 3 kSPS, Диференцијал, Паралелен, 4 V, SOIC-28
678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ADC0809CCN.
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, 8 Bit, 8-Канален Мултиплексер, DIP-28
389 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ADC2300-ITT
Брзо инфо
(0)
Аналогно Дигитален Конвертор, Аудио, Тв и Радио Приемници, DIP-24
959 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LNK6778V
Брзо инфо
(0)
AC/DC Kонвертор, 85 - 265 V, 34 W, DIP-11
125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LNK6778K
Брзо инфо
(0)
AC/DC Kонвертор, 85 - 265 V, 48 W, SMD-11
205 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LNK6778E
Брзо инфо
(0)
AC/DC Kонвертор, 85 - 265 V, 104 W, SIP-6
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TML10215
Брзо инфо
(0)
AC/DC Напојување, ITE, 2 Output, 10 W, 15 V, 300 mA, -15 V
3.555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4085.
Брзо инфо
(0)
И Порта / ИЛИ Порта / Инвертер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4081.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCF4081BEY
И Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4073.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4073BE
И Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SN74LS569
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, TTL Логичко Коло, DIP-20
61 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4029.
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.