CD4xxx

Производи на страна:
Страна 1 од 11
CD4561
Брзо инфо
(0)
9ти Комплемент, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
63 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4085.
Брзо инфо
(0)
И Порта / ИЛИ Порта / Инвертер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4081.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCF4081BEY
И Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4073.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4073BE
И Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4029.
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4518.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4518BE
Бројач Нагоре, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD40192-PHI
Брзо инфо
(0)
Бидирекционален Бројач, BCD, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
73 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4522.
Брзо инфо
(0)
Бројач Надолу, 4 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
63 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4534-PHI
Брзо инфо
(0)
BCD Бројач, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-25
272 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD40102.
Брзо инфо
(0)
Бројач Надоле, BCD, 8 Битен, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4510D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF4510BT
Бидирекционален Бројач, 4 Битен, Пресет, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-16
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4527
Брзо инфо
(0)
BCD Множач, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4511.
Брзо инфо
(0)
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
50 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CD4543.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4543
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 20 V, DIP-16
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4055.
Брзо инфо
(0)
LCD Драјвер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
52 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.