Мемории

Производи на страна:
Страна 1 од 3
MN1220T-MAT
Брзо инфо
(0)
EAROM Меморија, 64 x 10 bit, DIP-16
457 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C01N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAT24C01LI-G ROHS
EEPROM Mеморија, 1 K, 128 x 8 bit, DIP-8
52 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C02N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M24C02-WBN6P
EEPROM Mеморија, 2 K, 256 x 8 bit, DIP-8
65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C04N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAT24C04LI-G ROHS
EEPROM Mеморија, 4 K, 512 x 8 bit, DIP-8
64 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NVM3060-ITT
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 4 K, 512 x 8 bit, DIP-8
520 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TC89101P-TOS
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 1 K, 128 x 8 bit, DIP-8
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
93C66.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAT93C66LI-G
EEPROM Mеморија, 4 K, 512 x 8 bit, DIP-8
40 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
24LC16B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 24LC16B ROHS
EEPROM Mеморија, 16 K, 2048 x 8 bit, DIP-8
257 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C32N.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CAT24C32LI-G ROHS
EEPROM Mеморија, 32 K, 4096 x 8 bit, DIP-8
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MDA2062-ITT
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 1 K, 128 x 8 bit, DIP-8
374 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SDA2516-5-SIE
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 1 K, 128 x 8 bit, DIP-8
407 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C08N.
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: CAT24C08LI-G
EEPROM Mеморија, 8 K, 1024 x 8 bit, DIP-8
33 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
93C06.
Брзо инфо
(0)
EEPROM Mеморија, 256 bit, 32 x 8 bit, DIP-8
67 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
24C04D.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AT24C04C-SSHM-T
EEPROM Mеморија, 4 K, 512 x 8 bit, DIP-8
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCF8582C2P-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCF8582C2P-PHI
EEPROM Mеморија, 2 K, 256 x 8 bit, SMD-8
331 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.