Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Транзистори

Производи на страна:
Страна 1 од 69
2DI200D-050
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 200 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
5.179 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MG15G4GL1
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 15 A, 450 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
8.233 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
QM75DY-H
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 75 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
14.751 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EVK31-050
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EVK31-050
Транзисторски Mодул, 50 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
7.940 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
QM50DY-2H
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: QM50DY-2H
Транзисторски Mодул, 50 A, 1000 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
9.995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EVG31-050
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 30 A, 600 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
7.342 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2DI100Z-100
Брзо инфо
(0)
Транзисторски Mодул, 100 A, 1000 V, NPN, Дарлингтон, Шасија
12.730 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5698-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, Диода, 1500 V / 800 V, 8 A, 65 W, 0.2 us, TO - 247F
147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BU2525DX-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BU2525DX
Tранзистор, NPN, Диода, 1500 V / 800 V, 12 A, 45 W, 0.2 us, TO - 247F
187 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SJ6920
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SJ6920
Tранзистор, NPN, 1700 V / 800 V, 20 A, 200 W, 0.2 us, TO-247F
240 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
BUH1015HI,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 700 V, 14 A, 70 W, 0.11 us, TO - 247F
134 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
S2000AF
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: S2000AF/DIV
Tранзистор, NPN, 1500 V / 700 V, 8 A, 50 W, 0.2 us, TO - 247F
128 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUT11APX-PHI
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BUT11APX
Tранзистор, NPN, 1000 V / 450 V, 5 A, 32 W, 0.45 us, TO - 220F
97 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5388
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC5388
Tранзистор, NPN, 1500 V / 700 V, 5 A, 50 W, 0.8 us, TO - 247F
180 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2921
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2921
Tранзистор, NPN, 160 V, 15 A, 150 W, MT - 200
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.