FET

Производи на страна:
Страна 1 од 24
J112/F
Брзо инфо
(0)
FET, N-Канален FET, 40 V, 0.05 A, 0.4 W, TO-92
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
J113/F
Брзо инфо
(0)
FET, N-Канален FET, 40 V, 0.05 A, 0.4 W, TO-92
63 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
J111/F
Брзо инфо
(0)
FET, N-Канален FET, 40V, 0.05A, 0.4W, TO-92
63 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
2N3958.
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 50 V, 50 mA, 0.5 W, TO-18
307 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1104
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 65 V, 0.02 A, 0.3 W, SC-72
116 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BFW10
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 30 V, 0.02 A, 0.3 W, TO-72
92 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF256C.
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 30 V, 0.018 A, 0.36 W, TO-92
85 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK212-SAN
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 20 V, 0.01 A, 0.2 W, TO-92SP
44 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF256A.
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 30 V, 0.007 A, 0.36 W, TO-92
28 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK125-SNY
Брзо инфо
(0)
JFET, N-Канален JFET, 25 V, 0.1 A, 0.5 W, TO-92
111 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK1363-TOS
Брзо инфо
(0)
MOSFET, nMOS, 900 V, 8 A, 90 W, TO-247
378 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SK2605-TOS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SK2605
MOSFET, nMOS, 800 V, 5 A, 45 W, TO-220F
198 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUZ73-SIE
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BUZ73
MOSFET, nMOS, 200 V, 7 A, 40 W, TO-220
109 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFD120.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFD120
MOSFET, nMOS, 100 V, 1.3 A, 1 W, DIP-4
270 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IRFP240.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: IRFP240
MOSFET, nMOS, 200 V, 20 A, 150 W, TO-247
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.