Триаци,тиристори,диаци

Производи на страна:
Страна 2 од 9
MCC552-16io2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC552-16IO2
Модул Тиристор, 1600V, 250A
16.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N0910LC240-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC240-U9900
Модул Тиристор, 2400V, 910A
18.483 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC160-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC160-U9900
Модул Тиристор, 1600V, 2500A
24.336 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
2.524 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 44-16 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 49A
1.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 85A
1.890 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 56-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD56-12IO1B ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 60A
1.524 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD72-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 85A
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRP181-12
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 180A
4.159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC 255-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC255-16IO1
Модул Тиристор, 1600V, 250A
6.577 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCO 50-12 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO50-12IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 54A
843 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 26-08 io8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-08IO8 ROHS*
Модул Тиристор, 800V, 27A
1.089 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 162-14 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1400V, 181A
3.493 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N0910LC180-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N0910LC180-U9900
Модул Тиристор, 1800V, 910A
12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
N2500VC120-U9900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: N2500VC120-U9900
Модул Тиристор, 1200V, 2500A
21.255 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.