Моќни, Индустриски

Производи на страна:
Страна 2 од 5
2MBI200VH-120-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2MBI200VB-120-50
IGBT Модул, 1200 V, 200 A
6.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MUBW15-06A6K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MUBW15-06A6K
IGBT Модул, 600 V, 19 A
2.464 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DS 35-16A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS35-16A
Насочувачка Диода, 1600V, 49A, DO-203AB / DO-5(M6)
1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
W0508 RA120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: W0508RA120
Насочувачка Диода, 1200V, 508A , W23, Катода Штрафење
4.911 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 17-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS17-12A
Насочувачка Диода, 1200V, 25A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DS 9-12F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS9-12F
Насочувачка Диода, 1200V, 11A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
292 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA150R12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA150R12-C
Насочувачка Диода, 1200V, 150A , DO-8, Катода Штрафење
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRA300R08
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRA300R08
Насочувачка Диода, 800V, 300A , DO-205AB, Катода Штрафење
1.619 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
6FR120-IR
Брзо инфо
(0)
Насочувачка Диода, 1200V, 6A , DO-203AA / DO-4(M5), Катода Штрафење
614 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DS 75-12B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS75-12B
Насочувачка Диода, 1200V, 110A , DO_203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
2.230 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DSA 75-16B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSA75-16B
Насочувачка Диода, 1600V, 110A , DO-203AB / DO-5(M6), Катода Штрафење
3.832 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MDC 55-12 IO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MDC55-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 55A
1.233 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 95-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC95-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 116A
1.777 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 44-16 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 49A
1.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 85A
1.890 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.