Моќни, Индустриски

Производи на страна:
Страна 3 од 5
MCD 44-16 IO8
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 49A
1.933 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 72-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC72-12IO8
Модул Тиристор, 1200V, 85A
1.890 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
INRR130-12
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: INRR130-12
Модул Тиристор, 1200V, 130A
2.524 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCO 150-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO150-16I01 ROHS
Модул Тиристор, 1600V, 149A
2.052 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCD 26-12 IO1B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-12IO1B
Модул Тиристор, 1200V, 27A
1.150 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC95-16IO1B
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 116A
4.065 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SKKT106/18E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1800V, 106A
5.545 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC 162-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 181A
4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC552-16io2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC552-16IO2
Модул Тиристор, 1600V, 250A
16.635 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INRP181-12
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1200V, 180A
4.159 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCC 255-16 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCC255-16IO1
Модул Тиристор, 1600V, 250A
6.577 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCO 50-12 io1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCO50-12IO1 ROHS
Модул Тиристор, 1200V, 54A
843 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 26-08 io8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD26-08IO8 ROHS*
Модул Тиристор, 800V, 27A
1.089 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 312-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 320A
8.892 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC72-16IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 85A
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.