Моќни, Индустриски

Производи на страна:
Страна 4 од 5
MCC 162-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 181A
4.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC 312-16 IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 320A
8.892 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MCC72-16IO1
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 85A
2.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MCD 162-12 IO1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MCD162-12IO1
Модул Тиристор, 1200V, 181A
4.568 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKT92/18E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1800V, 150A
5.360 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SKKT162/16E
Брзо инфо
(0)
Модул Тиристор, 1600V, 250A
5.914 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO25-16NO8
Брзо инфо
(0)

Мостен Насочувач, 1600V, 25A, Трофазен Грецов Спој

1.109 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEMiX501D17Fs
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1700V, 489A, Трофазен Грецов Спој
12.040 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO25-18NO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO25-18NO8
Мостен Насочувач, 1800V, 25A, Трофазен Грецов Спој
1.755 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
SEMiX341D16
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1600V, 348A, Трофазен Грецов Спој
9.488 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO36-16NO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO36-16NO8
Мостен Насочувач, 1600V, 35A, Трофазен Грецов Спој
995 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VUO86-16NO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO86-16NO7
Мостен Насочувач, 1600V, 86A, Трофазен Грецов Спој
1.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VUO50-12NO3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VUO50-12NO3
Мостен Насочувач, 1200V, 58A, Трофазен Грецов Спој
1.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VUO16-12NO1
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1200V, 20A, Трофазен Грецов Спој
2.318 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VUO62-12NO7
Брзо инфо
(0)
Мостен Насочувач, 1200V, 60A, Трофазен Грецов Спој
2.350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.