Сензори

Производи на страна:
Страна 1 од 8
SS460S
Брзо инфо
(0)
Hall Ефект Сензор, 3 V до 24 V, TO-92
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP1756-TFK
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 56 kHz, Страничен, Класична Монтажа
148 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP34838-VIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP34838
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 38 kHz, Страничен, Класична Монтажа
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP34836.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP34836-VIS
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 36 kHz, Страничен, Класична Монтажа
99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TSOP1730TB1
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 30 kHz, Страничен, Класична Монтажа
232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31238-VIS
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 38 kHz, Страничен, Класична Монтажа
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31230-VIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSOP31230-VIS
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 30 kHz, Страничен, Класична Монтажа
149 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TSOP31236-VIS
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвен Приемник, Далечинска Контрола, 36 kHz, Страничен, Класична Монтажа
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UZZ1100
Брзо инфо
(0)
Држач за Рефлектор, за UZZ110
493 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UZZ1110
Брзо инфо
(0)
Држач за Рефлектор, за UZZ111
329 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
E2E-X10MD212-T 2
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 10 mm, NC, M12
4.313 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X11D118-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 11 mm, NO, M18
4.313 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X6MD28-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 6mm, NC, M8
4.929 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X11D218-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 11 mm, NC, M18
4.313 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
E2E-X6MD18-T 2M
Брзо инфо
(0)
Индуктивен Сензор, 6mm, NO, M8
4.929 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.