Релеи

Производи на страна:
Страна 5 од 10
REL-503983
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 5A, PCB
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-205022
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TX2-5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.3A, PCB
105 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12402
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 2 A, PCB
85 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20501
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: REL-20501
Реле, DPDT, 5 VDC, 1A, PCB
179 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21201.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC12V
Реле, DPDT, 12 VDC, 0.3A, PCB
145 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22401.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS2Y-S-DC24V
Реле, DPDT, 24 VDC, 1 A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-14802.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW1FSN-DC48V
Реле, SPDT, 48 VDC, 10 A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12404
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 16 A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24801.
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.3 A, PCB
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503975.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 5A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503991.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TRA3-L-24VDC-S-2Z(2)
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11205.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JM1AN-P-DC12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-DC48V
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 48 VAC, 5 A, Подножје
610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-5V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
Реле, SPDT, 5 VDC, 10A, PCB
95 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.