Релеи

Производи на страна:
Страна 5 од 10
REL-11205.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JM1AN-P-DC12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-DC48V
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 48 VAC, 5 A, Подножје
610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-5V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
Реле, SPDT, 5 VDC, 10A, PCB
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-DS2-48V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JRC-19F-48VDC-DRAGON
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.5 A, PCB
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-240VAC
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 240 VAC, 5 A, Подножје
690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K10P-7AT5-240
Реле, DPST, 240 VAC, 10 A, Подножје
311 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-240VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 230 VAC, 3 A, Подножје
499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42401
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-24VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 24 VAC, 3 A, Подножје
170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11220/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TRKM-D-S-Z-12VDC
Реле, SPDT, 12 VDC, 7A, PCB
135 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-22401
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 24 VDC, 1 A, PCB
90 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-10505
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 5 VDC, 5A, PCB
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124101
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 10 A, PCB
115 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424007
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 7 A, Подножје
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-112052
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RB-12SH-1C-N
Реле, SPDT, 12 VDC, 5A, PCB
75 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.