Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Релеи

Производи на страна:
Страна 6 од 10
REL-HJ2-LAC240V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC240V

Реле, DPDT, 240 VAC, 7 A

865 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-JJM1-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FLKM L-S-Z-12V
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JS1-24V-F
Реле, SPDT, 24 VDC, 10 A, PCB
140 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJR-3FF-S-Z-4/12VDC
Реле, SPST, 12 VDC, 10A, PCB
36 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12404
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 16 A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24801.
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.3 A, PCB
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503975.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 5A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-503991.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TRA3-L-24VDC-S-2Z(2)
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
190 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11205.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JM1AN-P-DC12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-DC48V
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 48 VAC, 5 A, Подножје
610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JS1-5V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQC-3F-(T73)-1Z-5VDC
Реле, SPDT, 5 VDC, 10A, PCB
95 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-DS2-48V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JRC-19F-48VDC-DRAGON
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.5 A, PCB
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-240VAC
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 240 VAC, 5 A, Подножје
690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K10P-7AT5-240
Реле, DPST, 240 VAC, 10 A, Подножје
330 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.