Релеи

Производи на страна:
Страна 2 од 10
REL-JW1-SFD
Брзо инфо
(0)
Подножје за Реле, x1, 10 A, 250 V, PCB
110 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-S001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RT624-B
Подножје за Реле, x1, 10 A, 250 V, Шраф, DIN
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ4-PCB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PY-14A

Подножје за реле со четири контакти.

77 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-SJ1S-05BW
Брзо инфо
(0)

Подножје за Реле, x1, 12 A, 250 V, Шраф, DIN

296 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-SJ1S-07LW
Брзо инфо
(0)

Подножје за Реле, x1, 12 A, 250 V, Шраф, DIN

370 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42408
Брзо инфо
(0)

Реле, DPDT, 24 VAC, 8A, PCB

395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 70.3-3-220VAC

Реле, TPDT, 220 VAC, 10 A

390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-50F-1Z-AC220V

Реле, SPDT, 220 VAC, 40 A, Шраф

665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124120
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-62F-1Z-AC220V

Реле, SPDT, 220 VAC, 120 A, Шраф

1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-324060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-39F-3H-AC220V

Реле, TPDT, 240 VAC, 60 A

1.540 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
REL-JQ1AP-24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQ1AP-24V-F
Реле, SPST, 24 VDC, 10 A, PCB
80 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124201
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 20 A, PCB
155 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-22408/2
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 24 VDC, 8 A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-10316
Брзо инфо
(0)
Relay, DPDT, 5A
375 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-224002
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KUGP-7A55-240
Реле, DPST, 240 VAC, 10 A, Подножје
288 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.