Релеи

Производи на страна:
Страна 4 од 10
REL-22405
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-224D
Реле, DPDT, 24 VDC, 5 A, PCB
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI-SH-212D
Реле, DPDT, 12 VDC, 5A, PCB
250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-12420
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-124D
Реле, SPDT, 24 VDC, 20 A, PCB
225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-12410
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 24 VDC, 16 A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-10915
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RW-09SH-1C-F
Реле, SPDT, 9 VDC, 15A, PCB
99 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-10510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIH-SH-105D
Реле, SPDT, 5 VDC, 16A, PCB
195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-11230/2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JTN1S-PA-F-DC12V
Реле, SPDT, 12 VDC, 30A, PCB
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424005
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 5 A, Подножје
525 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TX2-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TX2-12V ROHS
Реле, DPDT, 12 VDC, 2A, PCB
125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20502
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-SL-5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.5A, PCB
250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-20504
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TQ2-5V
Реле, DPDT, 5 VDC, 0.5A, PCB
230 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-24VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-24VDC-DRAGON
Реле, DPDT, 24 VDC, 8 A, PCB
555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JVN1AF-24VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JVN1AF-24V-F

Реле, SPST, 24 VDC, 16 A, PCB

125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JW2SN-48VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC48V ROHS
Реле, DPDT, 48 VDC, 5 A, PCB
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-41201
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-12VDC-DRAGON
Реле, 4CO, 12 VDC, 3A
245 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.