Подножје за Реле

REL-PS-08
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: PSP-08A

Подножје за Реле, x2, PCB

135 ден
(вклучено ДДВ): 20,59 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Подножје за реле со два контакти.

 

Карактеристики:

 

  • Број на контакти: 2
  • За монтажа на печатена плочка PCB
Број на контакти 2
Тежина 10 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.