Подножје за реле

REL-HJ4-PCB
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: PY-14A

Подножје за реле со четири контакти.

77 ден
(вклучено ДДВ): 11,75 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Подножје за реле со четири контакти.

 

Карактеристики:

  • Број на контакти: 4
  • За монтажа на печатена плочка
  • Со приклучоци за лемење
  • Димензии: (21,5х28,5х11,5)mm
Број на контакти 4
Димензии 21,5х28,5х11,5 mm
Тежина 12 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.