Подножје за Реле

REL-JW1-SFD
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Подножје за Реле, x1, 10 A, 250 V, PCB
110 ден
(вклучено ДДВ): 16,78 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Подножје за реле со еден контакт.

 

Карактеристики:

  • Број на контакти: 1
  • За монтажа на PCB
  • Со приклучоци за лемење
  • Димензии: (30х13х10)mm
Број на контакти 1
Димензии 30х13х10 mm
Тежина 10 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.