Подножје за Реле

REL-95.13.2SMA
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Подножје за Реле, x1, 10 A, 250 V, PCB
116 ден
(вклучено ДДВ): 17,69 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Подножје за реле со еден контакт со метален држач.

 

Карактеристики:

  • Број на пинови: 5
  • За монтажа на печатена плочка
  • Со приклучоци за лемење,3.5mm
  • Димензии: (30,3х13х9,5)mm
Број на контакти 5
Димензии 30х13х9,5 mm
Тежина 12 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.