Подножје за Реле

REL-S004/8
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Asia Dragon
Код од Произв.: 90.22-DRAGON

Подножје за Реле, x3, 10 A, 300 V, Шраф

148 ден
(вклучено ДДВ): 22,58 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Подножје за реле со три контакти.

 

Карактеристики:

  • Број на контакти: 3
  • За монтажа со зашрафување
  • Број на пинови: 8
  • Димензии: (64х38)mm
Број на контакти 3
Димензии 64х38 mm
Тежина 20 g
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.