Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

>=15A

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-11230
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 30A, Car, PCB
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JJM1-12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FLKM L-S-Z-12V
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-21203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JVN1AF-12V-F
Реле, SPST, 12 VDC, 16A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11220
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GU-SH-112D
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11230/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJQ-15F-S-H/12VDC
Реле, SPST, 12 VDC, 30A, PCB
222 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11220/2
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, Car, PCB
275 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11216
Брзо инфо
(0)

Реле, SPST, 12 VDC, 10A, PCB

175 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11216/1
Брзо инфо
(0)

Реле, SPST, 12 VDC, 16A, PCB

185 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11205.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JM1AN-P-DC12V ROHS
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11240
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 20A, Car, PCB
765 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11230/2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JTN1S-PA-F-DC12V
Реле, SPDT, 12 VDC, 30A, PCB
295 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-11210/4
Брзо инфо
(0)
Реле, SPDT, 12 VDC, 15A, PCB
89 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.