Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

24V-AC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-22408/1
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 24 VDC, AC, 8 A, PCB
225 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HJ2-AC24V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC24V
Реле, DPDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
373 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42401
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-24VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 24 VAC, 3 A, Подножје
170 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42407
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 24 VAC, 7 A, Подножје
555 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-42408
Брзо инфо
(0)

Реле, DPDT, 24 VAC, 8A, PCB

395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.