48V-DC

Производи на страна:
Страна 1 од 1
REL-14802.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW1FSN-DC48V
Реле, SPDT, 48 VDC, 10 A, PCB
135 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-JW2SN-48VDC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JW2SN-DC48V ROHS
Реле, DPDT, 48 VDC, 5 A, PCB
165 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24808
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VAC, 8 A, PCB
325 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-24801.
Брзо инфо
(0)
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.3 A, PCB
189 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-HC4-DC48V
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 48 VAC, 5 A, Подножје
610 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-DS2-48V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JRC-19F-48VDC-DRAGON
Реле, DPDT, 48 VDC, 0.5 A, PCB
29 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.