220V-AC

Производи на страна:
Страна 1 од 2
REL-HJ2-LAC240V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HJ2-AC240V

Реле, DPDT, 240 VAC, 7 A

865 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-HC4-240VAC
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 240 VAC, 5 A, Подножје
690 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY4-240VAC-DRAGON
Реле, 4PDT, 230 VAC, 3 A, Подножје
499 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-60F-1Z-AC220V
Реле, SPDT, 24 VDC, 60 A, Шраф
299 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424005
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 5 A, Подножје
545 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-424007
Брзо инфо
(0)
Реле, 4PDT, 230 VAC, 7 A, Подножје
525 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-223008
Брзо инфо
(0)

Реле, DPDT, 230 VAC, 8A, PCB

599 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124016
Брзо инфо
(0)

Реле, SPDT, 230 VAC, 16A, PCB

555 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-224010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 70.3-3-220VAC

Реле, TPDT, 220 VAC, 10 A

390 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124010
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN110Y2

Реле, SPDT, 240 VAC, 10 A

444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-224005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN211Y2

Реле, DPDT, 240 VAC, 5 A, LED

495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-124040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-50F-1Z-AC220V

Реле, SPDT, 220 VAC, 40 A, Шраф

665 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
REL-324040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-38F-3H-AC240V

Реле, TPST, 240 VAC, 40 A

835 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JQX-60F-1Z-220VAC

Реле, SPDT, 220 VAC, 60 A, Шраф

998 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
REL-124010/L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AHN111Y2

Реле, SPDT, 240 VAC, 10 A, LED

888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.