Тастери

Производи на страна:
Страна 3 од 7
TACTSW-PTA134L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-134L
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.8 mm, DIP, 2P, ON-OFF, 1NO
11 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA184J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-184J
Прекинувач, Микро, 3.3 x 3.3 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-15-KKA-X-250-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 10 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-902
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-2-KKAX-160-10-X
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/4.3
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.3 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/5.85
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.23 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-905/1.5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 4.9 x 4.9 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA185A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-185AP1JB
Прекинувач, Микро, 5 x 2.9 mm, 1.5 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA1188J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-1188J
Прекинувач, Микро, 7 x 3.5 mm, 90°, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-TS3402
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: L-KLS7-TS3402-2.5-160-T
Прекинувач, Микро, 4.2 x 3.3 mm, 0.8 mm, SMD, 4P, ON-Off, 1NO
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-901
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC-12XD-X-A14
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 4.3 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-208
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.8 mm, 90°, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-260
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TACTSW-260
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 6 mm, 90°, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-060
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTS-66R-V
Прекинувач, Микро, 6.2 x 6.2 mm, 13 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.