Pcb

Производи на страна:
Страна 1 од 3
TACTSW-PTA111L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-111L
Прекинувач, Микро, 6 x 3.5 mm, 0.8 mm, DIP, 2P, ON-OFF, 1NO
17 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA134L
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-134L
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.8 mm, DIP, 2P, ON-OFF, 1NO
17 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-PTA184J
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PTA-184J
Прекинувач, Микро, 3.3 x 3.3 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-900
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-15-KKA-X-250-10
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 10 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
20 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TACTSW-902
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DS1041-2-2-KKAX-160-10-X
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/4.3
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.3 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-904/5.85
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6 x 6 mm, 0.23 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-905/1.5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 4.9 x 4.9 mm, 1.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-906/7.1
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 9.85 x 7.5 mm, 7.1 mm, 90°, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-907/2.5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 6.5 x 6 mm, 2.5 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-912/3.5
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 8 x 3.5 mm, 3.5 mm, SMD, 2P, ON-OFF, 1NO
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-911/1.6
Брзо инфо
(0)
Прекинувач, Микро, 4 x 2.5 mm, 1.6 mm, SMD, 4P, ON-OFF, 1NO
60 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW-015
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC0103-X
Прекинувач, Микро, 6.5 x 4.5 mm, 5 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TACTSW TC-12XC
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC-12XC-X
Прекинувач, Микро, 12 x 12 mm, 7.8 mm, DIP, 4P, ON-OFF, 1NO
15 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.