MikroElektronika

Производи на страна:
Страна 1 од 9
ME-ADD PIC32MXC2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1717

Clicker 2 for PIC32MX Развојна Плочка, Mikroelektronika, PIC32MX460F512L

2.866 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD STM32 CL2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1685

Clicker 2 for STM32 Развојна Плочка , Mikroelektronika, STM32F407VGT6

5.791 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY24-33V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-510

Easy24-33v6 Развоен Систем, Mikroelektronika, PIC24F16KA102

8.131 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY 8051V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-455

Easy8051v6 Развоен Систем, Mikroelektronika, AT89S8253

9.886 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY AVR PRO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-5342

EasyAVR PRO v8 Развојна Плочка, Mikroelektronika, USB - C, Wi-Fi

20.415 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY AVR7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1385

EasyAVR v7 Развоен Систем, Mikroelektronika, Atmel AVR, Atmega32

10.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD EPFv7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1206
Развоен Микрокомпјутер EasyPIC FUSION v7, PIC32MX795F512L
5.091 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PICFUSv7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1205

EasyPIC Fusion v7 Развоен Систем, Mikroelektronika, dsPIC33, PIC24 и PIC32

14.565 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PICPRO7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-995

EasyPIC PRO v7 Развоен Систем, Mikroelektronika, PIC 18F87K22

11.640 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PIC PRO8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-5366

EasyPIC PRO v8 Развојна Плочка, Mikroelektronika, USB - C, MIKROE-5366

17.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PIC8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3614
Развоен Микрокомпјутер EasyPIC v8, PIC Микропроцесори
17.490 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PIC8/1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-5314

Развоен Микрокомпјутер EasyPIC v8, PIC Микропроцесори

15.735 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-FLIP&CLICK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1984
Развоен Микрокомпјутер за Arduino Due, Python
10.792 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-FUSION ARM8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-5396

Fusion for ARM v8 Развојна Плочка, Mikroelektronika, MIKROE-5396

23.339 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-HEXI WEAR CP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2146

Hexiwear Алка, Mikroelektronika, Сина

1.572 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.