Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 7 од 7
AX-10W 0R68
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RA-10W-R68-J
Отпорник 10W, 0.68 Ohm, ± 5%
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX-10W 2R2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AH10W2R2J
Отпорник 10W, 2.2 Ohm, ± 5%
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX-11W 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PRWIBWJW101B00
Отпорник 11W, 100 Ohm, ± 5%
75 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX7W 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KNP07SJ0101B00 ROHS
Отпорник 7W, 100 Ohm, ± 5%
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS114
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/2,2/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 2.2 uH, 3.0 A
46 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,10/1,9
Намотка, Индуктивитет, 100 uH, 1.9 A
128 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS111
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/6,8/2,0-V
Намотка, Индуктивитет, 6.8 uH, 2.0 A
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS139
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/3,0-V
Намотка, Индуктивитет, 15 uH, 3.0 A
86 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IND-COILS213
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,033/5,0
Намотка, Индуктивитет, 33 uH, 5.0 A
120 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1W 680R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CFR01SJ0681A18
Отпорник 1W, 680 Ohm, ± 5%
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.