Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 2 од 7
2SD427,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 120 V / 120 V, 8 A, 80 W, 5 MHz, TO - 3
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC1106
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 350 V / 250 V, 2 A, 80 W, TO - 3
148 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC5048-TOS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC5048
Tранзистор, NPN, 1500 V / 600 V, 12 A, 50 W, 1.7 MHz, 0.15 us, TO - 247F
337 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC4747,
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 800 V, 10 A, 50 W, 0.3 us, TO - 247F
307 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIP35C.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIP35C
Tранзистор, NPN, 100 V / 100 V, 25 A, 125 W, 3 MHz, TO - 247
99 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TIP3055.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TIP3055
Tранзистор, NPN, 100 V / 60 V, 15 A, 90 W, 3 MHz, 0.9 us, TO - 247
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BUH1015-ST
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1500 V / 700 V, 14 A, 160 W, 0.11 us, TO - 247
647 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3182N,
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3182
Tранзистор, NPN, 140 V / 140 V, 10 A, 100 W, 30 MHz, TO - 247
67 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MJE3055T.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MJE3055T
Tранзистор, NPN, 70 V / 60 V, 10 A, 75 W, 2 MHz, TO - 220
54 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BU406.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BU406
Tранзистор, NPN, 400 V / 200 V, 7 A, 60 W, 10 MHz, 0.75 us, TO - 220
57 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD401.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 200 V / 150 V, 2 A, 25 W, 5 MHz, TO-220
66 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3456-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 1100 V / 800 V, 1.5 A, 40 W, 15 MHz, 0.3 us, TO - 220
169 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3150-SAN
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 900 V / 800 V, 3 A, 50 W, 7 MHz, 0.7 us, TO - 220
118 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2898.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 500 V / 400 V, 8 A, 50 W, 0.8 us, TO - 220
232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
BF871.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BF871-MBR
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.05 A, 5 W, 60 MHz, TO - 202
43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.