Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 3 од 7
BZW04-17B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZW04-17B
ТВС Диода, Бидирекционална, 17.1 V, 400 W, DO-41
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
5KP20CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 20 V, 5 kW, P-600
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE300CA
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 256 V, 1.5 kW, DO-201
79 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE220CA.
Брзо инфо
(0)
ТВС Диода, Бидирекционална, 188 V, 1.5 kW, DO-201
53 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.5KE15A.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1.5KE15A
ТВС Диода, Унидирекционална, 12.8 V, 1.5 kW, DO-201
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4541.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4541BE
Тајмер, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4094-SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCF4094M013TR ROHS
Шифт Регистар, SIPO, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-16
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4093-SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF4093BT ROHS
НИ Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-15
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4046D
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF4046BT
PLL Јамка, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4046
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4046BE
PLL Јамка, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-17
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4066-SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCF4066M013TR ROHS
Аналоген Прекинувач, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-15
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD40163.
Брзо инфо
(0)
Бинарен Бројач, 4 Битен, Синхрон Clear, CMOS Логичко Коло, 5 V до 15 V, DIP-17
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4501
Брзо инфо
(0)
НИЛИ Порта / ИЛИ Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
54 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4500.
Брзо инфо
(0)
Процесирачка Единица, 1 Bit, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-16
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4081.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HCF4081BEY
И Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.