Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 4 од 7
CD40097.
Брзо инфо
(0)
Неинвертирачки Бафер, CMOS Логичко Коло, 5 V до 15 V, DIP-17
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4011.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CD4011BE
НИ, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-14
35 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4002.
Брзо инфо
(0)
NИЛИ, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
33 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DAC0832LCMM
Брзо инфо
(0)
Дигитално Аналоген Конвертор, 12 Bit, Сериски, Dip-8
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WG12864B-YYH-VN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WG12864B-YYH-V#N
LCD Дисплеј, 128 x 64, Y/G, BL, WINS
950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PCM2004F-FL-YBW
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PCM2004F-FL-YBW-01
LCD Дисплеј, 4 x 20, 146 x 62 x 14.5, BL
1.540 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
WG12864B-YYH-VN
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: WG12864B-YYH-V#N
LCD Дисплеј, 128 x 64, Y/G, BL, WINS
950 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
GDM1602B-RN-YBS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GDM1602B-RN-YBS
LCD Дисплеј, 2 x 16, 84 x 44 x 9.5, XIA
355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DAC0832LCMM
Брзо инфо
(0)
Дигитално Аналоген Конвертор, 12 Bit, Сериски, Dip-8
210 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC3795A-MAT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC3795
Tранзистор, NPN, 900 V / 500 V, 5 A, 40 W, 8 MHz, 1.2 us, TO - 220F
147 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SC2482.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2SC2482
Tранзистор, NPN, 300 V / 300 V, 0.1 A, 0.9 W, 50 MHz, TO - 92L
22 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD1761-RHM
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 80 V / 60 V, 3 A, 30 W, 8 MHz, TO - 220F
89 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
2SD401.
Брзо инфо
(0)
Tранзистор, NPN, 200 V / 150 V, 2 A, 25 W, 5 MHz, TO-220
66 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4093-SMD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HEF4093BT ROHS
НИ Порта, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, SOIC-15
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CD4002.
Брзо инфо
(0)
NИЛИ, CMOS Логичко Коло, 3 V до 18 V, DIP-15
33 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.