Skip Navigation Links.

Најнови производи: Електронски Компоненти

Производи на страна:
Страна 7 од 7
AX-25W 150R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-151J
Отпорник 25W, 150 Ohm, ± 5%
179 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX-25W 47R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-47RJ
Отпорник 25W, 47 Ohm, ± 5%
269 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PR17W 1K5
Брзо инфо
(0)
Отпорник 17W, 1.5 kOhm, ± 5%
97 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX17W 22K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 17W, 22 kOhm, ± 5%
59 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX9W 3K3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-11W-332J#
Отпорник 9W, 3.3 kOhm, ± 5%
43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX9W 22K
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 22 kOhm, ± 5%
68 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX9W 22R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RWW-11W-220J
Отпорник 9W, 22 Ohm, ± 5%
58 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX9W 0R68
Брзо инфо
(0)
Отпорник 9W, 0.68 Ohm, ± 5%
43 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
RASPBERRY-PI/RPI
Брзо инфо
(0)
Додаток за Развојна Плочка Raspberry Pi, Камера
2.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
AX-25W 0.33R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AH25WR33J
Отпорник 25W, 0.33 Ohm, ± 5%
269 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.