Држачи за LCD TV и Проектори

Производи на страна:
Страна 2 од 4
NE-PROJ01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PJWM200BK

Држач за Проектор, 15 kg, 607 mm

3.389 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VLM-PM10
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: PJCM100BK
Држач за Проектор, 10 kg, 130 mm
1.850 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KNM-LF10
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: KNM-LF10
Држач за Екран, LCD, 60 kg, 42 - 65
1.845 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-MFM21
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVWM21BK
Држач за Екран, LCD, 30 kg, 32
990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
NE-LCD11
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVSM5100BK

Држач за Екран, LCD, 35 kg, 55"

8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD116
Брзо инфо
(0)
Држач за Екран, LCD, 55 kg, 70
1.439 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-VLMTL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVWM1151BK
Држач за Екран, LCD, 35 kg, 70
1.787 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-VLMFM1M
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVWM1330BK
Држач за Екран, LCD, 30 kg, 55
1.250 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
OMN-SCM125
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OMN-SCM125
Држач за Телевизор, LCD, 57 kg, 65
16.327 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OMN-OS80FM
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: OMN-OS80FM
Држач за Екран, LCD, 27.2 kg, 50
8.625 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TVS-LCD05B
Брзо инфо
(0)

Држач за телевизор или монитор до 30" или макс. 20kg кој може да се монтира на ѕид.

111 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-LCD330/HQ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVS-LCD330/HQ

Држач за Екран, LCD, 15 kg, 23

868 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-LCD21/HQ
Брзо инфо
(0)
Држач за Екран, LCD, 20 kg, 31
462 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TVS-MOT10C
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TVS-MOT10C
Држач за Екран, LCD, 40 kg, 27
2.033 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VLM-MFM31
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TVWM31BK
Држач за Екран, LCD, 30 kg, 32
1.650 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Smart uredi
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.