Држач за Проектор

NE-PROJ01
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: PJWM200BK

Држач за Проектор, 15 kg, 607 mm

3.389 ден
(вклучено ДДВ): 516,97 ден
Б.Исп.одЛагер
w

Овој Nedis© држач за проектор е перфектен за перфектно и стабилно прикажување на сликата за проектори до 15 kg. Направен е да има агол на навалување, и флексибилности при ротирање доколку е потребно. Телескопската рака ви овозможува перфектно да го позиционирате проекторот за оптимален агол на гледање. Прилагодливите краци одговараат на провеќето проектори. Вградениот организер на кабли ви овозможува да бидат вашите кабли уредни. Вклучени се сите материјали за брза и лесно монтажа.

 

Карактеристики:

  • Проекција - за приказ на слики на кратки растојанија
  • Телескопска рака - ви овозможува перфектно позиционирање на проекторот
  • Цврст и издржлив - носивост до 15 kg
  • Агол на навалување - за да го наместите најдобриот агол на гледање
  • Ротирање - за максимална флексиболност додека гледате
  • 4 прилагодливи краци - за да одговараат за повеќето проектори
  • Вграден организер за кабли - за да бидат вашите кабли уредни

 

Пакетот содржи:

  • Држач за проектор
  • Упатство за употреба
  • Материјал за монтажа
Монтажа
Ѕид
Максимална тежина 15 kg
Растојание од ѕид 464 - 607 mm
Наклон 30 °
Ротирање 360 °
Материјал
челик
Боја
 црна
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.