Развојни плочки

Производи на страна:
Страна 1 од 1
ME-EASY PIC8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3614

Развоен систем за PIC микроконтролери,

PIC18F47K42 MCU.

14.380 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-EASY AVR7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1385
Развоен Систем за AVR, ATMEGA32, 5V Напојување
7.963 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-EASY PIC7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-798
Развоен Систем за PIC, PIC18F45K22, 370+ PIC MCU's
7.963 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-QUAIL BOARD
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1793
Quail Плочка, STM32-базирана, 4 mikroBUS™ Подножја, 5V Напојување
2.619 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD EPFv7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1206
Развојна Плочка, PIC32MX795F512L
1.598 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD MINI 32
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-763
Развојна Плочка, PIC32 MCU, DIP40 Подножја
1.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-FLIP&CLICK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1984
Развојна Плочка, ATSAM3X8E MCU, Едноставна за Почетници
2.619 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD RPICB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-766
Развојна Плочка за PIC, PIC18F45K22, 40-пински PIC MCUs
1.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.