Додатоци

Производи на страна:
Страна 1 од 4
JT-DPS BT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-DPS-BT
Bluetooth Комуникациски Модул
685 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-RD6006NT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-RD6006-NT

Индустриско Напојување, 60 VDC, 6.6 A, 400 W, Додаток за JT-RD6006

3.955 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JT-RD6012NT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-RD6012-NT

Индустриско Напојување, 65 VDC, 12 A, 800 W, Додаток за JT-RD6012

6.675 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JT-DPS USB
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JT-DPS-USB
USB Комуникациски Модул
959 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-RCU01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SBC-IRC01

Далечински Управувач, 21 Копче

220 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MB CASE01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MB-Case01

Додаток за Образовен Развоен Комплет, Заштитно Куќиште за micro: bit

275 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MOT JT05
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: COM-Motor06

Додаток за Развојна Плочка, DC Мотор, Омни Тркало, 6 V DC

5.361 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
JT-GAMEPAD02
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: SBC-WLGamepad

Додаток за Развојна Плочка, Контролер за Играње, Безжичен, Joy-IT, Црн

1.228 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
JT-JOYSTICK01
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JOYSTICK01

Додаток за Развојна Плочка, Џојстик, x2, x4, x8

920 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XBEE V5 SENSOR SHIELD

Додаток за Развојна Плочка, Xbee Сензор Шилд V5 со RS485 и Bluetooth Модул

888 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0034
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: JOYSTICK MODULE 2 AXIS

Додаток за Развојна Плочка Arduino, PS2 Џојстик со 2 Оски Модул

590 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
DB-MOD0047
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PICKIT2 PICKIT3 ADAPTER

Додаток за Развојна Плочка, Адаптер за Програмирање PICKIT2 PICKIT3

420 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0064
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DFR0457

Додаток за Развојна Плочка, Gravity, MOSFET Контролер за Напојување DFR0457

590 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0074
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DFR0559

Додаток за Развојна Плочка, Sunflower Управувач на Соларна Енергија, 5 V, DFR0559

1.232 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
DB-MOD0083
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: USB FEMALE DIP ADAPTER

Додаток за Развојна Плочка, Адаптер USB Тип B во DIP 2,54 mm 4P Плочка

65 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.