Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

0,4W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
0.3W 2V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 2V, 0.3W, SC-76
34 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
0.4W 22V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C22=BZX79C22
Зенер Диода, 22V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 3V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C3V0 = BZX83C3V0
Зенер Диода, 3V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 3V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C3V6=BZX79C3V6
Зенер Диода, 3.6V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 68V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 68V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 10V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV79C10V=BZX55C10V
Зенер Диода, 10V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 15V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZMM55C15-PNJ ROHS
Зенер Диода, 15V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 2V4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C2V4_AY_10001 ROHS
Зенер Диода, 2.4V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 3V9
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV79C3V9=BZX55C3V9
Зенер Диода, 3.9V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 6V2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C6V2=BZX79C6V2
Зенер Диода, 6.2V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 82V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 82V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 16V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55C16 = BZX83C16
Зенер Диода, 16V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 14V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 14V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 47V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV55C47V = ZMM47
Зенер Диода, 47V, 0.4W, DO-35
4 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
0.4W 56V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX55B56
Зенер Диода, 56V, 0.4W, DO-35
6 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.