Поради годишни одмори, работно време на продавниците во август е од 09:00-17:00

1,3W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
1.3W 10V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD 1.3W 10V
Зенер Диода, 10V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 11V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C11-TAP
Зенер Диода, 11V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 12V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N4742A_R2_10001
Зенер Диода, 12V, 1.3W, DO-41
8 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 180V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 180V, 1.3W,DO-41
16 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 20V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD 1.3W 20V
Зенер Диода, 20V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 22V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD 1.3W 22V
Зенер Диода, 22V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 30V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-29-861
Зенер Диода, 30V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 33V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C33=BZV85C33
Зенер Диода, 33V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 39V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: ZD 1.3W 39V
Зенер Диода, 39V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 3V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C3V=BZV85C3V ROHS
Зенер Диода, 3V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 3V3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-29-863
Зенер Диода, 3.3V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 4V7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-29-866
Зенер Диода, 4.7V, 1.3W, DO-41
8 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
1.3W 56V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-29-868
Зенер Диода, 56V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 5V1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85B5V1-TAP
Зенер Диода, 5.1V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1.3W 6V2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C6V2=BZV85C6V2
Зенер Диода, 6.2V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.