5W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
1N5365B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5365B-SEM
Зенер Диода , 36V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5351B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5351B
Зенер Диода , 14V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5349B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5349BRLG
Зенер Диода , 12V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5352B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5352B_AY_10001
Зенер Диода , 15V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
1N5366B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5366 ROHS
Зенер Диода , 39V, 5W, DO-201
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5343B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5343B
Зенер Диода , 7.5, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5350B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 13V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5360B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5360B
Зенер Диода , 25V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5372B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5372
Зенер Диода , 62V, 5W, DO-201
30 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5379B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5379B
Зенер Диода , 110V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5386B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5386B = BZV58C180V
Зенер Диода , 180V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5363B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 30V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5367B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 43V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5359B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 24V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5388B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 200V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.