5W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
1N5365B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5365B-SEM
Зенер Диода , 36V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5351B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5351B
Зенер Диода , 14V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5353B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5353B_AY_10001
Зенер Диода , 16V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5349B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5349BRLG
Зенер Диода , 12V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5359B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5359B
Зенер Диода , 24V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5352B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5352B_AY_10001
Зенер Диода , 15V, 5W, DO-201
44 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5348B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5348B
Зенер Диода , 11V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5366B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5366 ROHS
Зенер Диода , 39V, 5W, DO-201
42 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5369B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5369B
Зенер Диода , 51V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5378B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5378B
Зенер Диода , 100V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5388B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5388B
Зенер Диода , 200V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5383B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5383B
Зенер Диода , 150V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5333B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5333B
Зенер Диода , 3.3V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5339B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 5.6V, 5W, DO-201
45 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
1N5343B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5343B
Зенер Диода , 7.5, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.