Звучници

Производи на страна:
Страна 3 од 9
VS-FR-87
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4630
Звучник, Широкопојасен, 4 Ohm, 15W, 10W, FR-87
745 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-SL-87WPM/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2087
Звучник со Широк Опсег, SL 87 WPM, 4 Ω, 30 W, 20 W, Visaton
354 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-FR-7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2015
Звучник, Целосен Опсег, 4 Ohm, 10W, 5W, FR-7
357 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-50WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2916
Звучник со Широк Опсег, K 50 WP, 50 Ω, 3 W, 2 W, Visaton
343 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-36WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2913
Звучник со Широк Опсег, K 36 WP, 50 Ω, 2 W, 1 W, Visaton
399 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-28WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2910
Звучник со Широк Опсег, K 28 WP, 50 Ω, 2 W, 1 W, Visaton
395 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-20.40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2941
Звучник со Широк Опсег, K 20.40, 8 Ω, 2 W, 1 W, Visaton
282 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DK-8P-15W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50220
Звучник Мегафон, DK 8 P, 15 W, Visaton
7.040 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FR-13WP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2113
Звучник со Широк Опсег, FR 13 WP, 4 Ω, 60 W, 40 W, Visaton
1.666 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-TIW-200XS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1340
Звучник Вуфер, TIW 200 XS, 8 Ω, 180 W, 120 W, Visaton
9.529 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-W-300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9069
Звучник Вуфер, W 300, 8 Ω, 180 W, 120 W, Visaton
6.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-DX-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4613
Звучници со Широк Опсег, DX 13, 4 Ω, 80 W, 60 W, Пар, Visaton
3.852 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-SC-10N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 8011

Високотонец, SC 10 N, 8 Ω, 150 W, 100 W, Visaton

1.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-CP-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4454
Звучник, Високотонец, CP-13
2.100 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-DR-45N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6060
Звучник Хорна, DR 45N,, 8 Ω, 150 W, 100 W, Visaton
18.733 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.