Звучници

Производи на страна:
Страна 4 од 9
VS-M-300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6056
Звучник Хорна, M 300, 120°, Visaton
24.922 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-HTH-8.7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6037
Звучник Хорна, HTH 8.7, 8 Ω, 300 W, 200 W, Visaton
3.697 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-GF200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1330
Звучник Вуфер, GF 200, 4 Ω, 180 W, 120 W, Visaton
7.189 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-TIW-250XS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1342
Квалитетен Звучник Вуфер, TIW 250 XS, 8 Ω, 300 W, 200 W, Visaton
13.737 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-WS20E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1056
Звучник Вуфер, WS 20 E, 8 Ω, 120 W, 80 W, Visaton
2.195 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-SL-87WPM/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2088
Звучник, 8 Ohm, 30W, 20W
790 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2901
Звучник со Широк Опсег, K 50, 8 Ω, 3 W, 2 W, Visaton
209 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-K-64WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2919
Звучник, 50 Ohm, 3W, 2W
462 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9065
Звучник Вуфер, W 200, 8 Ω, 80 W, 50 W, Visaton
1.999 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-TW-6NG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1000
Високотонец, TW 6 NG, 8 Ω, 100 W, 60 W, Visaton
804 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-W-100S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9021
Бас / Среднотонец, W 100 S, 8 Ω, 50 W, 30 W, Visaton
1.648 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-200S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9030
Бас / Среднотонец,,W 200 S, 8 Ω, 115 W, 75 W, Visaton
4.620 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-W-130S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VS-AL130
Бас / Среднотонец, W 130 S, 8 Ω, 80 W, 50 W, Visaton
2.250 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-B200
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 1350
Квалитетен Звучник со Широк Опсег, B 200, 6 Ω, 70 W, 40 W, Visaton
10.555 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SMP1202
Брзо инфо
(0)
Двосистемски Звучник, SMP1202, 8 Ω, 600W, 250W, Konig
8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.