Звучници

Производи на страна:
Страна 5 од 9
VS-DL13/2ES
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: VS-DL13/2ES
Плафонски Звучник, DL 132 ES, 8 Ω, 50 W, Visaton
5.052 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DL18/2-100
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 50104

Звучник за на плафон Hifi - 100V, 90Hz.

4.744 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DL 18/2SQ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50154

Двосистемски звучник за плафон или ѕид, 100Hz, 8 Ohm, 60W, 40W.

2.960 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DL 5/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50097

Звучник за на плафон, 8 Ohm, 10W, 4W.

1.815 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-DL 8/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50098

Звучник за на плафон 8 Ohm, 30W, 10W.

1.643 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-WB-13B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50313
Двосистемски Звучници, WB13, 8 Ω, 80W, Visaton
3.169 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
VS-WB-16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50316
Двосистемски Звучници, WB16, 8 Ω, 90W, 60W, Visaton
7.245 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-EZ-40.7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50404
Двосистемски Звучници, EZ 40.7, 100V, 20W, 10W, Visaton
16.082 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5966
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5966
Двосистемски Звучници, ALTO, 4 Ω, 100W, 60W, Visaton
11.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO GENESIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5971
Тросистемски Звучници, ALTO Genesis, 4 Ω, 150W, 80W, Visaton
10.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5967
Двосистемски Звучници, ALTO II, 4 Ω, 100W, 60W, Visaton
11.341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO-3C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5972
Тросистемски Звучници, ALTO III, 4 Ω, 180W, 100W, Visaton
24.427 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-STARLET
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5929
Тросистемски Звучници, STARLET, 8 Ω, 150W, 100W, Visaton
22.385 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-EXPERIEN.V20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5965
Тросистемски Звучници, EXPERIENCE V20, 4 Ω, 300W, 180W, Visaton
41.003 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ARIA LIGHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5954
Двосистемски Звучници, ARIA LIGHT, 8 Ω, 50W, 30W, Visaton
7.779 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2022 Loging Electronics. All rights reserved.