Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 9
FLUKE 87V-MAX
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар наменет за индустриска примена, IP67 заштита од прашина и вода, отпорен на пад од висина 4m, двојно подолго траење на батеријата во споредба со 87V и прош...
50.163 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HAMEG HM8118
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 Hz - 200 kHz
141.703 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON LCR9073
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 2 nF - 1000 uF, 200 R - 20 MR
9.545 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
11.632 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3730
LCR Тестер, 20 MR, 2 mH - 20 H
3.817 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P2180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2180
Mултиметар, 1000 V, 60 MR, -20 C + 1000 C
7.817 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3204
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3204
Аналоген Галванометар, 100mV, 5mA
4.546 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT139C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 139C
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, 600V, 10A, 60MΩ, 100000µF
3.450 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
UNI-T UT139A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT139A
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, 600V, 10A, 20MΩ, 100µF
2.495 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9030
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 1000 V
11.672 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3440
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3440
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC / DC, 1000 V, Графички Дисплеј
14.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 1000 V, Графички Дисплеј
28.716 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 289
Брзо инфо
(1)
Мултиметар, Индустриски, True-RMS AC / DC, 1000 V, Графички Дисплеј
65.066 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 114
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Дигитален, True-RMS, AC, 600 V
15.994 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 28 II Ex
Брзо инфо
(0)
Мултиметар, Индустриски, Intrinsicaly Safe, True-RMS, AC, 1000 V
125.334 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
kuferi torbici_MK
additel mk
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.