Пристигна месечната количина на RASPBERRY Pi 4 во кит. Побрзајте! Нарачка, само по 1кит!

Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 4
FLUKE i2500-18
Брзо инфо
(0)

AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, AC-A, 2500 A

12.577 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8101
Комплет за Сервисни Потреби, + V TESTER
12.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 325/T130x
Брзо инфо
(0)

Комплет, Мерна Опрема, Fluke 325, Fluke T130

27.004 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT210E
True-RMS Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 100 A, TRMS
3.150 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TECPEL DCM-039
Брзо инфо
(0)
Мини Струјна Клешта, AC/DC-A+F, 200 A,-MINI
15.056 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 380947
Брзо инфо
(0)
True-RMS AC/DC Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A,TRMS, +IR
23.421 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1670
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1670
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
12.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P4350
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4350
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 80 A, TRMS
6.078 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE 368FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 60 A, -Leakage, TRMS
64.776 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9231
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9231

TrueRMS Струјна Клешта, 1000A AC/DC, 1000V AC/DC, 51mm, CAT IV 600V.

16.324 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 369FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Kлешта, AC-A, 60 A, Leakage, TRMS
64.776 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH M266
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: M266N
Струјна Клешта, AC-A, 1000 A
1.017 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 324
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC-A, 400 A +R+T+C, TRMS
15.122 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MASTECH MS2101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2101
Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A
3.074 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 771
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, AC/DC Струја, Fluke
54.307 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.