Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 4
FLUKE i2500-18
Брзо инфо
(0)

AC Струјна Клешта Адаптер, Флексибилна, AC-A, 2500 A

13.304 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P8101
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8101
Комплет за Сервисни Потреби, + V TESTER
12.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 325/T130x
Брзо инфо
(0)

Комплет, Мерна Опрема, Fluke 325, Fluke T130

28.611 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT210E
True-RMS Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 100 A, TRMS
3.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
EXTECH 380947
Брзо инфо
(0)
True-RMS AC/DC Мини Струјна Клешта, AC/DC-A, 400 A,TRMS, +IR
24.592 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL DCM-039
Брзо инфо
(0)
Мини Струјна Клешта, AC/DC-A+F, 200 A,-MINI
15.056 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 772
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, DC Струја, Fluke
82.223 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 773
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, AC/DC Струја, Fluke
105.197 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 365
Брзо инфо
(1)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 200 A, TRMS
25.736 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 771
Брзо инфо
(0)
Милиампер Струјна Клешта, AC/DC Струја, Fluke
57.578 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2125A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2125A
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS
3.580 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 378FC/E
Брзо инфо
(0)

True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS

57.724 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EX830
Брзо инфо
(0)
True-RMS AC/DC Струјна Клешта, AC/DC-A, 1000 A, TRMS, +IR
15.865 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 374 FC
Брзо инфо
(0)
True-RMS Струјна Клешта, AC/DC-A, 600 A, TRMS,Wireless
36.132 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
METREL MD-9235
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9235
True-RMS Струјна Клешта, AC-A+W+F, TRMS
15.782 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2021 Loging Electronics. All rights reserved.